MTÜ Hiidlaste Koostöökogu

Aadress: Vabrikuväljak 1, 92411 Kärdla Hiiumaa

Registrikood: 80235929

EU LEADER LAG code EE-017

A/a EE392200221032313735
Swedbank

MTÜ juhatus

  • Anu Pielberg, juhatuse esimees MTÜ esindaja ametiaeg kuni 01.10.2022 
    anu@hiiuauto.ee
  • Monika Pihlak KOV esindaja ametiaeg kuni 14.12.2023
    monika.pihlak@hiiumaa.ee
  • Helin Juhe MTÜ-de esindaja ametiaeg kuni 01. juuli 2024 helin.juhe@mail.ee
  • Priit Koff ettevõtjate esindaja ametiaeg kuni 01.juuli 2024 priit@pristine.ee
  • Verno Soosalu ettevõtjate esindaja ametiaeg kuni 01. juuli 2024 verno@dagoberry.ee

Revisjonikomisjoni koosseis

  • Aivi Telvik
  • Kaja Antons
  • Helin Juhe

Revisjonikomisjoni ametiperiood 2019, 2020, 2021 majandusaasta

Tegevuskeskus

(suletud maja remondi ajaks juuli-august 2021)

Aadress: Vabrikuväljak 1, Kärdla, Tuuru maja II korrus

Tuba 28 
Tel. (+372) 51 78 597

Tuba 27 (Ilmi Aksli )
Tel.  (+372) 53 420 425

E-post: info@kogu.hiiumaa.ee

Nõustamiseks lepi aeg eelnevalt kokku!

Tegevuskeskuse töötajad

Reet Kokovkin

Tel: (+372) 51 78 597
E-mail: reet@kogu.hiiumaa.ee Tuba 28

Ilmi Aksli

Tel: (+372) 53 420 425
E-mail: ilmi@kogu.hiiumaa.ee

MTÜ Hiidlaste Koostöökogu ei luba kasutada oma
kontaktandmeid kolmandate isikute müügitöös.