30. Tallinna Toidumess

  • Toimumisaeg: 27. september, 2023

Tallinna Toidumess tuleb taas, et 30. korda kokku tuua Eest toiduvaldkonna tegijad. 27.-28. septembril kohtume uues messipaigas, Unibet Arenal.

Heameel on tõdeda, et Tallinna Toidumess on kolme aastakümne jooksul olnud Eesti toidukultuuri edendaja ning toiduproffide seas hinnatud erialasündmus. Messile on oodatud Eesti toiduainetööstuse, toitlustuse, hotellinduse, kaubanduse ning sidusalade esindajad ja eksperdid. Kindel koht rahvusvahelises messikalendris toob kohale erialaspetsialistid ja huvilised lähinaabrite juurest ja kaugemaltki. Messi seekordses toimumiskohas, Unibet Arenal on oodatud üle viie tuhande toiduala eestvedaja, otsustaja ja ala uustulnuka.

Ligi paarsada eksponenti esitlevad külastajatele uudiseid, trende, innovatsiooni. Samuti on esindatud tarbijate lemmiktooted, et veenda külastajaskonda nende püsivas kvaliteedis.

Hiidlaste esindamine Toidumessil saab teoks tänu MAK 2014-2020 meede 16.4 “Lühikeste tarneahelate või kohalike turgude kaudu põllumajandustoodete ja toidu turustamisvõimaluste arendamise toetus”