Eesti Näituste messikeskuses Tallinna Toidumess

  • Toimumisaeg: 29. september, 2022

Hiidlaste Koostöökogu eestvedamisel on kohalikel väiketootjatel kohe algaval sügisperioodil võimalik osa võtta erinevatest ühistest ettevõtmistest ning väljasõitudest, mille eesmärk on arendada lühikeste tarneahelate või kohalike turgude kaudu toodete turustamisvõimalusi.

29. septembrist kuni 01. oktoobrini toimub Eesti Näituste messikeskuses Tallinna Toidumess, mis on toiduvaldkonna tegijate hulgas oodatud ja hinnatud erialasündmus. Messile on oodatud Eesti toiduainetööstuse, toitlustuse, hotellinduse, kaubanduse ja paljude sidusalade esindajad ning valdkonna spetsialistid lähinaabrite juurest. Kõrvuti toidutootjate ja maaletoojatega on messil väljas seadmete-, sisustus-, tehnika- ja tehnoloogiettevõtted.

Kaks esimest messipäeva on mess avatud B2B külastajatele, messi kolmas päev on avatud kõikidele huvilistele.

Mess annab võimaluse saaduste kasvatajatel ning väiketootjatel sõlmida kokkuleppeid jae- ja hulgikettides müügile pääsemiseks, samuti pakkuda oma toorainet ja toodangut koolide ja lasteaedade köökidele.

Huvilistel on võimalus osaleda oma toodetega pimetesti käigus selgitatavate parimate toodete konkursil ning teha ettevõtetele oma näidispakkumisi aastalõpu- või korporatiivkingituste komplekteerimiseks.

Messil on ka võimalik oma toodangut müüa, kuid eelkõige on see koht, kus keskenduda oma toodete tutvustamisele ja erinevate võimaluste pakkumisele.

Rohkem infot Tallinna toidumessi ja juba messile registreerunud ettevõtete kohta: https://www.profexpo.ee/foodfest/

Idee kohaselt on hiidlased messil ühise piirkondliku alana, mis on meeleolukalt kujundatud ja sisustatud ning kus igal eksponendil on eraldi pind/laud oma toodete pakkumiseks/müümiseks. Täpsem pinna suurus ja kontseptsioon selgub seejärel kui on teada huviliste hulk, kes sooviksid messil osaleda.