Kutse seminarile “Arukas küla – tuleviku küla”

  • Toimumisaeg: 13. november, 2020

Põllumajandusuuringute Keskuse (PMK) maaelu võrgustikutöö osakond (maaeluvõrgustik) korraldab Jänedal PMK hoones 13. novembril 2020 arukate külade seminari “Arukas küla – tuleviku küla”.

Oled oodatud osalema! Seminarist tehakse ka otseülekanne! Otseülekande vaatajad saavad samuti üritusele registreerida, link otseülekandele ilmub siia 5 minutit enne seminari algust.

Arukate külade lähenemine kogub üha enam hoogu nii Euroopas, kui ka Eesti maakogukondades. Arukalt tegutsev küla on meie tuleviku võti. Seminar annab ülevaate praegu toimuvatest uuenduslikest ja inspireerivatest ettevõtmistest.

Seminar on suunatud kõigile huvilistele, külade ja piirkondade esindajatele ning LEADER tegevusgruppidele, et tutvustada juba olemasolevaid arukaid ettevõtmisi Eesti maapiirkondades ning rääkida tuleviku plaanidest.

Üritusel räägitakse planeeritavast LEADER tegevusgruppide siseriiklikust koostööprojektist “Arukate külade arenguprogramm”. Kindlasti on  seminari kutse mõeldud külade esindajatele, kes on antud programmi potentsiaalsed osalejad.  Loomulikult võib kutset levitada ka teistele huvilistele.

Ürituse päevakava ja registreerimine: https://www.maainfo.ee/index.php?id=7268&page=3394&

Üritusele saab registreerida kuni 10. novembrini 2020.

https://maainfo.ee/index.php?id=7268&page=3394&