Veebiseminar “Kogukonnakeskne lähenemisviis kriisides”

  • Toimumisaeg: 17. märts, 2022

Osalema oodatakse kogukondade eestvedajaid, külavanemaid, omavalitsuses kogukonnatööga tegelevaid spetsialiste, kodanikuühendusi jt huvilisi. Veebiseminari korraldavad Eesti Külaliikumine Kodukant ja Siseministeerium.

Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Registreeru 15. märtsiks siin: https://forms.gle/YSQ27a33R1i3MnNj7

Parima korralduse tagamiseks palutakse oma osalemine registreerida 15. märtsiks SIIN. Osalemise link saadetakse e-posti teel 16. märtsil.

Käsitlemisele tulevad teemad:

  • Mis on kogukonnakeskne lähenemisviis?
  • Kuidas see haakub Kodanikuühiskonna kriisivõrgustiku tegevusega?
  • Millised on kogukondades olevad vajadused kriisidega toimetulekuks ja kohalikud tugi- või koostöövõrgustikud?

Veebiseminar võetakse kokku küsimuste/ vastuste vooruga. Kui teil on ka juba eelnevalt antud teemade osas  küsimusi siis palun võimalusel saatke need meile ette kirjalikult 15.märtsiks aadressile: krista [at] kodukant.ee

Ühe külavanema kirja põhjal on koostatud ka esimene küsimuste-vastuste dokument Ukraina teemal, millega saate  tutvuda  siin: UA teemalised küsimused-vastused küladele.

Ettekanded teevad Raivo Küüt, rahvastikutoimingute ja kodanikuühiskonna asekantsler ja Krista Pegolainen-Saar, Eesti Külaliikumine Kodukant juhatuse liige. Arutluses osalevad Nurmely Mitrakovitš, SIM korrakaitse- ja kriminaalpoliitika osakonnast ja Naabrivalve esindaja.
Veebinari vestlusi juhib Krista Pegolainen-Saar.

Lisainfo:
Krista Pegolainen-Saar
Eesti Külaliikumine Kodukant
tel: 555 33 990;
e- post: krista [at] kodukant.ee