Tutvustame uut juhatuse liiget – Aleksander Gansen

  • Avaldatud: 10.07.2024

Ta tutvustab ennast nii:

Hiiumaa on meie südames olnud pikalt. Suvitasime tädi juures Kõpus üle 20 aasta ja meie pojad nautisid seda imelist paika kõik need aastad. Seitse aastat tagasi sündis plaan leida meie oma elamine, mis kulmineerus viis aastat tagasi Aadu talu ostutehinguga. Sellest kohast sai peagi meie teine kodu ja mul oli juba pikalt tiksunud peas soov panustada kohaliku kogukonna arengusse.
Olen kogu oma teadliku elu söönud ettevõtja leiba ja viimastel aastatel tegelenud paljude iduettevõtete nõustamisega nii Eestis kui mujal. Õnneks võimaldab kaugtöö toimetada suurema osa asju siit saarelt (kui veel internet hea oleks). Mul on olnud õnn töötada erinevate ettevõtete ja meeskondadega, kus olen õppinud tundma koostöö olulisust ja avatud suhtluse võimu. Need kogemused on andnud mulle väärtuslikke teadmisi ja oskusi, mida soovin nüüd rakendada Hiiumaa kogukonna hüvanguks.
Usun koostöösse, avatud suhtlusesse ja kogukondade jõudu. Minu eesmärk juhatuse liikmena oleks edendada meie kogukonna ühiseid huvisid, toetada kohalikke algatusi ja aidata kaasa Hiiumaa jätkusuutlikule arengule. Olen valmis panustama oma aega, energiat ja teadmisi, et meie kogukond saaks koos areneda ja õitseda.
Loodan, et minu kirg ja pühendumus Hiiumaa vastu leiavad teie heakskiidu ning saan võimaluse aktiivselt kaasa lüüa meie armsa saareelu edendamises.

 

Aleksander esindab MTÜ Hiidlaste Koostöökogu juhatuses ettevõtjaid. Jõudu Aleksandrile