Hiidlaste Koostöökgu ÜLDKOOSOLEK

MTÜ Hiidlaste Koostöökogu üldkoosolek toimub E 14.12.2020 kl 17.00 Mihkli talumuuseumi terrassil (halva ilma korral Hiiumaa muuseumi Pikas majas Kärdlas). Kvoorumi puudumisel viiakse koosolek läbi kohal olevate liikmetega E 14.12.2020 kl 17.15

Palume haigena mitte tulla. Palun kandke maske. Pange soojalt riidesse!

Üldkoosoleku päevakord:

Sven Kriggulson, juhatuse esimees

Lisainfo: info@kogu.hiiumaa.ee

NB! Toome üldkoosoleku õue, sest siseruumides pidamine on ohtlik. Kuna toimumas on isikuvalimised (avaliku sektori esindajate volitused lõppevad), siis on vajalik, et Koostöökogu saaks kokku.

Mihkli talumuuseumis valmis sügisel uus väikeköök ja terass, kuhu mahub ca 40 inimest istuma. Saame üheskoos seirata uut projekti.

Seoses välitingimustega paneme südamele, et oleksite soojalt riides. Jalas soojad saapad ja villased sokid. Peas müts, kaela ümber sall, käes kindad, ja seljas talvejope/mantel. Nina ette mask! Soe aluspesu ei ole ka liiast 🙂
Pingid muuseumi terrassil võivad olla niisked või külmad, sestap võtke kaasa istumise alla matt, padi vms, sest külm tuleb sisse tömbist otsast.
Ülalmainitud halb ilm on -5 kraadi ja tugeva tuule puhul (mida tõenäoliselt ei juhtu). Sellest anname teada e-kirja teel ja meie FB lehel.

Kuulutus 04.12.2020 HL lehes

Pressiteade 14.12.2020

Üldkoosoleku protokoll